Rachunek firmowy z debetem doskonały na start firmy

Obecna oferta rachunków dla firm jest dedykowana osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, które nie chcą płacić za prowadzenie rachunku, a równocześnie pragną czerpać korzyści z jego posiadania.

Każdy przedsiębiorca może skorzystać z błyskawicznej i komfortowej postaci finansowania, jaką jest debet w rachunku firmowym, którego uzyskanie nie łączy się z musem przechodzenia złożonych formalności. Wysokie sumy, nawet 20 000 zł limitu są udzielane w ramach rachunku prawie że od ręki, co zapewnia łatwe i błyskawiczne pozyskanie funduszy na rozwój działalności gospodarczej, ważnych potrzeb oraz realizacji nowych inicjatyw mających wpływ na rozwój firmy.

Dodatkowe pozytywy to dostęp do gotówki w każdej chwili, brak prowizji za przyznanie limitu, dostępność konta on-line błyskawicznie i komfortowo, minimum formalności. Atuty te tylko podnoszą atrakcyjność takich rachunków firmowych.
Obecnie bez kłopotu znajdziesz w całości darmowe i ciekawe produkty, gdzie zapłacisz 0 zł za otwarcie oraz prowadzenie rachunku bankowego, przelewy on-line, wydanie karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, co jest niezmiernie kuszącą możliwością.

Tego rodzaju rachunek firmowy z debetem jest niezwykle interesującą ofertą szczególnie dla nowych przedsiębiorców, które potrzebują funduszy na rozwój oraz zabezpieczenie finansowe ważnych płatności.

Program do wystawiania faktur online- http://szybkafaktura.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *