Hostowanie stron internetowych – tani nie znaczy zły

Jeżeli czegoś nie ma w internecie, to nie istnieje. Z takim stwierdzeniem często można spotkać się wśród użytkowników globalnej sieci. Dlatego, jeżeli prowadzimy jakąkolwiek działalność (nie tylko zarobkową) to warto założyć stronę internetową, która pomoże nam to promować. Warto jednak wybrać odpowiedzialnie dobrać Hosting www.

  • Najważniejsze parametry

Jeżeli decydujemy się na jakąś usługę, to warto wybrać opcję bez limitu transferu oraz ze sporą pojemnością dysku. Dzięki temu, będziemy mogli bez obaw hostować zdjęcia na własnym serwerze. Oczywiście obsługa SQL oraz serwer pocztowy również są obowiązkowe. Tani Hosting www również oferuje takie parametry, jednak zazwyczaj spotkamy się z mniejszą prędkością (rzadko jest to priorytet)  oraz brakiem całodobowego wsparcia.

  • Kraj

Jeżeli nasza strona ma trafiać głównie do klientów w Polsce, najlepiej jest zdecydować się na serwery zlokalizowane w naszym kraju. Jednak, gdy celujemy w bardziej europejskich użytkowników, to najkorzystniej wypadają serwery w Niemczech oraz Holandii. Najtrudniej jest przy globalnym zasięgu, chociaż pojawiły się oferty, umożliwiające hostowanie naszej strony na kilku serwerach w różnych zakątkach świata, automatycznie synchronizujące wprowadzane zmiany.

  • Model płatności

Gdy kupujemy hosting www, zazwyczaj mamy dostępne wyłącznie modele z zapłatą z góry, rzadko oferują one mniej niż miesiąc usługi, jednak prawie zawsze, cenowo bardzo korzystnie jest zdecydować się na roczną subskrypcję hostingu strony internetowej.

Więcej na https://datahouse.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *